OFERTA


Regularna naprawa jest najlepszym sposobem utrzymywania samochodu w dobrym stanie. Jesteśmy ekspertami z zakresu dbania o samochody, posiadamy profesjonalny sprzęt oraz umiejętności, które sprawią, że twój samochód będzie działał jak najlepiej.

WULKANIZACJA

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe opon włącznie z ich naprawą. W celu fachowej obsługi przeprowadzamy diagnozę, wyważamy i wymieniamy opony zarówno w samochodach osobowych jak i dostawczych. Obsługujemy również koła typu Run Flat i niskoprofilowe. W przypadku wymiany na nowe opony, określamy prawidłowy rozmiar i rodzaj opon jakie potrzebuje klient do samochodu i typu jazdy. Dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami, posiadamy szeroki asortyment opon znanych z dobrej jakości. Służymy pomocą w ich wyborze uwzględniając możliwości klienta i dostosowując ofertę do jego potrzeb. Dodatkowo istnieje możliwość przechowywania opon w naszym warsztacie.

MECHANIKA SAMOCHODOWA

Oferujemy kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek zarówno osobowych jak i dostawczych wraz ze sprzedażą potrzebnych do ich naprawy części. Naszą pracę wykonujemy z dużą starannością i precyzją, proponując jednocześnie klientowi konkurencyjne ceny. Staramy się zawsze zapewnić dyspozycyjność, gwarancję na wykonane usługi oraz szybki czas realizacji napraw.
W naszym warsztacie oferujemy następujące usługi:
• Naprawa zawieszenia
• Naprawa układów hamulcowych
• Naprawa układów kierowniczych
• Naprawa układów wydechowych
• Wymiana rozrządów
• Naprawa silników

Możemy również wykonać usługi względem indywidualnych potrzeb klienta w miarę naszych umiejętności i zdobytego doświadczenia.

KLIMATYZACJA

Wykonując serwis klimatyzacji korzystamy z automatycznego urządzenia firmy VALEO. Jej zaletą jest podwójny system filtracyjny, który dokładnie oczyszcza czynnik z wody i cząstek stałych przedłużając żywotność podstawowych elementów układu. Serwisując klimatyzację urządzenie przeprowadza próbę szczelności a następnie uzupełnia układ odpowiednią ilością UV, oleju i czynnika R134a. Z uwagi na potrzebę okresowej konserwacji klimatyzacji (min. co dwa lata) zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.